25 cze 2012

UWAGA UWAGA!!! :D

Informuję wszystkich zainteresowanych, że (tak jak obiecałam) z okazji ważnego dla mnie wyróżnienia odbędzie się losowanie.

Odpowiedni post do wpisania się powstanie W ŚRODĘ!!! Wpisać się należy dopiero pod nim. Losowanie odbędzie się dokładnie po 24h!!!

Identyczny post pojawi się na moim Fan Page na Facebook'u - proszę o wpisanie się albo tutaj albo na fb (podwójny wpis liczy się tylko raz) - osoby nie posiadające konta na google (dotyczy bloga) mogą zwyczajnie wpisać imię i nazwisko.

Informujcie o tym kogo sobie chcecie :) im więcej osób tym ciekawsza zabawa!!!

Tym razem prezent NIESPODZIEWAJKA :D

Ekspresowe losowanie bo w poniedziałek planuję dłuższy wyjazd. Tym samym informuję, że w tym okresie prace na zamówienie mogą być nieco utrudnione (niedostateczne warunki do pracy). Jednocześnie bardzo proszę o natychmiastowe podanie adresu do wysyłki zwycięzcy w wiadomości prywatnej na fb albo na mail podany na stronie bloga.

Czekamy i intensywnie śledzimy :)

Dziękuję za uwagę...

2 komentarze:

  1. I znów nie dotarłam na 23;-( Next time musi być:-)))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A widzisz... dopiero jak dziś czytałam Twoje nowe posty to zorientowałam się, że może byłaś a może nie byłaś :P teraz ma być festyn w Skansenie 8 lipca ale mnie raczej nie będzie bo wyjeżdżam :/ ale na pewno będę w tę niedzielę w Kiermusach jeśli się nie rozpada :)

      Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...