28 paź 2013

Creative Poland - SOHO Factory - Warszawa

W miniony piątek odbyła się konferencja projektu Creative Poland "Sztuka współpracy".

Była to okazja do spędzenia dnia w niesamowitej atmosferze wśród ciekawych ludzi. Ale może od początku...

Pobudka o 3:00 rano... (w nocy?) i w pociąg o 4.36 do Warszawy. W planie była drzemka regeneracyjna (bo kto normalny wstaje o tej godzinie?) jednak w nas było bardzo dużo energii i jakoś nie było szans na spanie - przepraszamy współpasażerki, że nie mogły przez nas spać :D Wesoło było! Jedynie Monika padła nam w drugiej połowie podróży ponieważ brak snu ponad dobę dał się jej we znaki (przed wyjściem na pociąg jeszcze robiła prezentację swojego projektu na konferencję - grafik z pasją więc się rozumie :D ). Atmosfera podróży była bardzo pozytywna - uśmiałam się jak nigdy!

        
7:30 - Warszawa Wschodnia

Do SOHO Factory było jedynie 10 minut... pozornie :P
Okazało się, że trafienie po prostej nie było takie oczywiste. Obeszłyśmy kawał Warszawy aby zorientować się, że bliżej by było gdybyśmy wyszły z drugiej strony dworca.
Wniosek -> mieszkańcy Warszawy nie znają własnego miasta :) pytałyśmy kilkanaście osób i nie wszystkie wiedziały gdzie mamy iść.
Zamiast 10 minut wędrowałyśmy ponad pół godziny!

Na szczęście nagrodą były dla nas takie oto widoki! :)

Po dotarciu na miejsce niezbędne przygotowania. Każda z nas miała do zaprezentowania swoją twórczość w większych lub mniejszych wymiarach :) Ja wdrapywałam się na 3-metrową drabinę (z moim lękiem wysokości!) aby zawiesić lampy :P Zamieszania było sporo. Chaos! Pozytywny oczywiście :)

grafiki Moniki
koty i filc Doroty
i moje pleciaQi :)Kawa! Znowu Kawa! Bez niej bym padła :P ciekawe ile ja jej wtedy wypiłam... (a lunch był przepyszny!) 
Po kawie oficjalna część dnia - czyli ciekawe wystąpienia ciekawych ludzi. Na początek oficjalni goście - przedstawiciele władz trzech miast Białegostoku, Łodzi i Warszawy.


oraz przedstawicielek partnerstwa Creative Poland :)Głównym celem spotkania było podpisanie umowy partnerstwa na rzecz współpracy. Można było się poczuć jak VIP :DOstatnia oficjalna część spotkania obejmowała również prezentacje kilku projektów. Monika i Paulina przedstawiały swój pomysł (już w realizacji oczywiście!) - Warsztatownia - miejsce kreatywnego spędzania czasu :)Cały dzień był okazją do nawiązywania kontaktów i podziwiania projektów w różnych dziedzinach twórczości.
Atmosfera była cudowna! Ludzie ciekawi! No i oczywiście My! Czyli najfajniejsza grupa reprezentująca Podlasie :D Wyglądaliśmy jakbyśmy przyjechali jak wycieczka autokarowa - wyraźnie widać było, że jesteśmy razem :) rewelacja!

  

 Na koniec zmęczeni ze świetnym humorem opuściliśmy SOHO Factory.

Podróż do domu nie obyła się bez niespodzianek - jedyny wagon, w którym nie było światła to ten, w którym miałyśmy miejscówkę :D To utrudnienie okazało się jednak sporym plusem - podziwiałyśmy piękne gwieździste niebo.

I oczywiście pomimo zmęczenia całą drogę przegadałyśmy - zbyt dużo energii było do wypuszczenia w przestrzeń :D

Dziękujemy Creative Poland za możliwość tak wspaniale spędzonego dnia :)
film zrealizowany przez lucky13

Katarzyna Merta-Korzniakow - aranżacja stoiska

współwystawcy:
Karolina Sieradzka 
Paulina soutache
Ula
Monika Godlewska

1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...